Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Zacházení

Zacházení s kuželem The Cone

ČIŠTĚNÍ KUŽELU

Jako u většiny hraček pro dospělé, i zde se doporučuje časté čištění. Vyčistěte Cone čisticím prostředkem na sexuální pomůcky vždy před a po použití. Kužel Cone NENÍ voděodolný a za žádných okolností by neměl být ponořován do vody.

 

 

VKLÁDÁNÍ/VÝMĚNA BATERIÍ V KUŽELU

Chcete-li vložit/vyměnit baterie, přetáhněte dva přepínače na spodní části směrem doprostřed, zatímco spodní část budete táhnout směrem k sobě. Do kuželu se dávají 3 alkalické baterie C Cell 1.5V (24a/LR03/AAA). Pokud na kuželu nepřetržitě svítí dioda, jsou baterie téměř vybité. Při vkládání baterií dbejte na správnou polaritu. Baterie na jedno použití znovu nenabíjejte. Nepoužívejte dohromady různé typy baterií či nové a použité baterie. Doporučujeme používat pouze baterie stejného nebo odpovídajícího druhu. Vybité baterie z kuželu  vyndejte. Nezkratujte konektor.

 

ZAPNUTÍ

Stiskněte pravé tlačítko a držte dvě vteřiny. Kužel se zapne v režimu Program 1 (P1).

 

PŘEPÍNÁNÍ MEZI 16 PROGRAMY

Mezi programy se přepínáte zmáčknutím levého tlačítka (dioda zabliká dvakrát při P2, třikrát při P3 a tak dál).

twice for P2, three times for P3 and so on).

 

TLAČÍTKO "ORGASMUS"

Zmáčknete-li jednou na pravé tlačítko, přeskočíte rovnou na Program 16 (Mód Orgasmus).

 

VYPNUTÍ

Stiskněte pravé tlačítko a držte dvě vteřiny.

 

KUŽEL A LUBRIKANTY

Pokud je lubrikantu potřeba, nedoporučujeme lubrikační postředky na bázi silikonu. Také by měly být vhodné pro použití se sexuálními pomůckami. Lubrikanty na bázi silikonu NEJSOU vhodné pro použití s kuželem Cone.

 

MÁTE OTÁZKY?

Pokud máte nějaké otázky, napište nám e-mail na adresu:  helpdesk@twistedproducts.co.uk if

 

NĚCO NEFUNGUJE TAK, JAK MÁ?

Jste si jistí, že jsou baterie vloženy se správnou polaritou?

Jste si jistí, že baterie nejsou vybité?

Držíte pravé tlačítko stisknuté dvě vteřiny?

Pokud jste tohle všechno zkontrolovali a kužel Cone se ani tak nechce spustit, kontaktujte svého prodejce.

 

SE VŠEMI PROBLÉMY A OTÁZKAMI OHLEDNĚ ZÁRUKY SE OBRACEJTE PŘÍMO NA SVÉHO VÝROBCE.

 

 

Pokyny

 

Pokud nejste hrdým majitelem jednoho z prvních 10 000 kuželů Cone, měli byste ke své nové hračce obdržet i mnohojazyčný manuál.

 

V něm najdete informace, jak vložit baterie, jak kužel vypnout a zapnout a jak používat programy (přesně jako výše, jen ve 24 jazycích). Pokud svůj manuál ztratíte, nebo jste jedním z prvních 10 000 uživatelů kuželu, můžete si mnohojazyčnou příručku stáhnout ve formátu PDF. Stačí kliknout na odkaz, uvedený níže...

 

 

 


Diskuse (18 komentářů)

jusepe, (13. 07. 2010 10:47) Reagovat
MÁ někdo nějakou zkušenost? Není to spíš nepříjemné nebo bolestivé? Hledám vhodný dárek pro přítelkyni a cone vypada hezky a zajímavě
Lenka, (12. 06. 2012 07:51) Reagovat
Bolestivé? Ne, určitě. Je to velmi zajímavá hračka a teprve postupně objevuji různé pozice, kterými se dá uspokojovat. Libí se mi, že je kreativní. Nejdřív jsem měla pocit, že se s tím kromě jedné pozice nedá nic moc dělat, ale to je omyl.:)
Kačí, (25. 08. 2012 08:38) Reagovat
Tak ona tahle hračička vibruje? To musí být správné vzrůšo...Mám doma akorát jednoho vibrátora a nevěděla jsem, že existuje ještě něco vedle klasických a známých erotických pomůcek jako jsou vibrátory, venušiny kuličky či nafukovací panny.
UfonkA, (26. 09. 2012 06:38) Reagovat
Po dlouhém rozmýšlení a váhání, jestli zkusit The Cone, nebo dát raději přednost klasickému vibrátoru či jiné běžné pomůcce, jsem se rozhodla pro kužel a jsem s ním spokojená.
Štěpa, (27. 09. 2012 12:44) Reagovat
A opravdu všechny popisované polohy je možné dělat? Já jen, jestli ten návod není jako kamasútra, že se zdá, že možných poloh je hodně a pak, když nejde o mimořádně zdatného jedince, tak to nejde.
Petra, (17. 10. 2012 11:54) Reagovat
Těžko říct, ale myslím, že si s tím holka pohraje a každá zjistí, jak jí to nejvíce vyhovuje. Některé polohy možná zamítne, ale také je možné, že si vymyslí nějaké nové. Kdoví.:) Já to doma nemám.
Helena, (24. 10. 2012 13:18) Reagovat
Já ho doma mám a mám několik pozic, které mi přináší rozkoš. Jsem z TheCone spokojená. Nevím tedy jak ostatní...Přeci jen každá ženská je jiná a něco jiného ji uspokojuje.
Radka, (02. 11. 2012 12:01) Reagovat
Já si myslím, že The Cone je pro náročnější uživatelky, které chtějí zkusit něco neotřelého. Alespoň to je můj názor. Myslím, že ženský, který ještě žádné pomůcky nezkusily, nechtějí experimentovat a spíš sáhnou po vibrátoru.
Orny, (27. 03. 2013 08:34) Reagovat
No nevím...Já ještě žádnou erotickou pomůcku doma nemám, ale právě že když vidím tu širokou nabídku nejrůznějších hraček, láká mě spíš zkusit něco jiného než vibrátor, a když už vibrátor, tak nějaký hodně propracovaný...Ale docela u mě zatím převažuje TheCone.
Wendulka, (16. 04. 2013 06:50) Reagovat
Záleží na tobě, k čemu víc tíhneš. Já také mám ráda věcičky se zajímavým designem. Samozřejmě nejde jen o design, ale takové předměty jsou většinou hodně kvalitní.
Bára, (07. 06. 2013 08:17) Reagovat
Je několik výrobců, co vyrábí pomůcky se zajímavým designem. Ani nevím (nevšimla jsem si v textu), kdo vyrobil tenhle kužel.Také bych ho ráda vyzkoušela.:)
Zita, (24. 06. 2013 08:20) Reagovat
Mám stále větší nutkání si ho pořídit. Už nedávno jsem si o něm četla a pak jsem si řekla, že si najdu jinou erotickou pomůcku, ale zatím mě žádná takhle nezaujala.
Rebi, (16. 07. 2013 05:58) Reagovat
Pořiďte, já jsem si ho koupila cca před půl rokem a jsem přesvědčená, že to byla super investice. Nevím, jestli by mě jiná erotická pomůcka dokázala bavit tak dlouhou dobu jako tahle.
Heli, (11. 03. 2014 11:02) Reagovat
Já právě o tom přemýšlím, jestli by mě dokázala bavit hodně dlouho. Těžko říct, je to úplně jiná pomůcka než klasické vibrátory atd., ale za pokus to asi stojí. Není nejlevnější, ale láká to.:) Navíc teď se s manželem v posteli míjíme a je to lepší řešení než hledat milence.
Iva, (20. 05. 2014 18:42) Reagovat
Škoda, že není voděodolný. Mám ráda erotické hrátky ve vodě, ale tahle hračka vypadá natolik lákavě, že si ji asi pořídím i tak. Je to zase něco trochu jiného, ale proč ne.:)
Karolína, (14. 07. 2014 08:01) Reagovat
Já si taky ráda hraju s erotickými pomůckami ve vodě, ale tahle hračka mě baví, i když není do vody. Koupil mi ji přítel a je fakt rajcovní, takže jestli vás zaujal kuželík, kupte si ho a do vody si kupte něco jiného.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty