Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Design

Design The Cone

cone2Od dob mechanických zařízení z let 1880-1890 a ručně ovládaných plastových napodobenin penisu z dnešní doby se už naštěstí hodně věcí změnilo.

koupit

 

 

Teď je tady úžasná silikonová alternativa bez nutnosti použití rukou.

Kužel Cone, vyvinutý firmou Twisted Products, započal svou kariéru jako dřevěné S&M sedátko. Ukázalo se, že tohle S&M sedátko je pohodlné, takže se objevil nápad... vymodelovat jeho tvar ze super jemného silikonu, dovnitř dát vibrační motorek a nesmíme zapomenout ani na ten malý chytrý mikročip. Zbytek je, jak se říká, historie.

 

Kužel v sobě ukrývá silný zlatý komutátorový motor o síle 3V a o 3000 otáčkách za minutu. Má v sobě zabudovaných 16 programů, které se liší v rychlosti, síle a frekvenci vibrací, až do 30Hz a poskytuje vám tak víc funkcí a variací, než průměrná pračka. Cone se může pochlubit průměrem základny 185mm a senzační výškou 135mm*(přibližně vzdálenost od vašeho vztyčeného palce až k malíčku). Váží nelehkých 500g*

 

Rozhodně se ale nelekejte - kužel do vás pronikne jen částečně a neroztáhne vás, jde hlavně o pořádnou "vnější" stimulaci - takže až si budete v budoucnu užívat s mužem, nebude se cítit jako klobása v metru. Právě naopak, několik lidí, kteří náš produkt vyzkoušeli, si pochvalovalo, že došlo k zúžení! Navrhovali nám i jeden šikovný způsob využití kuželu k lékařským účelům, ale to je zatím naše tajemství!

 

*Přibližná velikost/váha bez baterií.

 

Budoucí vývoj

 

Už teď máme spoustu nápadů do budoucna, od vtipných přídavných částí až po více technická vylepšení.

 

Náš tým designérů právě teď pracuje na řadě kondomů ConeDomsTM, které budou na kužel přesně pasovat. Když si svůj kužel Cone upravíte podle sebe, změníte jeho barvu, texturu povrchu a přidáte různá vylepšení, zábava nikdy neskončí. Už si nikdy nebudete muset kupovat novou hračku! Připojte se na naše fórum a dejte nám vědět, co byste chtěli, abychom udělali a také se nezapomeňte zapsat na náš seznam e-mailových adres, abychom vás mohli vždy informovat o nejnovějších vychytávkách!

koupit

 

 

 


Diskuse (16 komentářů)

ANuška, (05. 09. 2012 09:14) Reagovat
Mě se právě design hodně líbí. Myslím si, že je to pomůcka, která svým designem zaujme natolik, že snad každá žena si přečte, co je to za pomůcku a k čemu se používá. nu a pak už se nechá snadno zlákat. šikovní návrháři...jen tak dál...
Regina, (24. 09. 2012 13:14) Reagovat
Už se těším na další vychytávky v oblasti erotického průmyslu. Ne že bych jich doma měla hodně, ale sem tam se nechám zlákat něčím nevšedním...:)
Zitula, (29. 03. 2013 13:26) Reagovat
Tak design je takové malé plus, ale důležité je, aby to bylo hlavně stimulující. Přeci jenom jde hlavně o to...
Marí, (24. 04. 2013 06:29) Reagovat
Dlouho jsem se na erotické hračky nedívala a překvapila mě i podoba některých vibrátorů - pěkné barvy, propracovaný tvar...Fakt luxusní věcičky.:)
Mařenka, (23. 10. 2012 13:06) Reagovat
Design také chválím. Je fakt, že všechny pomůcky nemusí být ve tvaru penisu. Tak mi tak napadá, že jiné tvary asi ocení především lesbičky.:)
Petra, (20. 11. 2012 08:00) Reagovat
To je asi fakt, že lesbičky si nebudou kupovat pomůcky ve tvaru penisu. Vždyť i pro muže gaye jsou místo umělých vagín umělé zadečky. Homesexuálů je hodně, tak na ně musí erotický průmysl myslet.:)
radka, (28. 12. 2012 09:41) Reagovat
nejenom lesbičky. Já jsem docela dlouho zvyklá používat vibrátory, a tak mě přijdou jiné pomůcky zajímavé a tvůrčí. TheCone vypadá zajímavě.:)
Nikola, (31. 01. 2013 09:13) Reagovat
Abych řekla pravdu, tak mě je vcelku jedno, jaký to má tvar. Hlavně že to vzrušuje. Mám ráda vibrátory s mnohými funkcemi, ale i ten kužel vypadá, že by mohl bejt dost rajcovní.
Kristýna, (27. 02. 2013 08:28) Reagovat
Zajímalo by mě, kdo to vymýšlíl...Je to zajímavé, že někoho zrovna napadne takový kužel, ale věřím, že je to s ním dobrý. celkově vypadá TheCone hodně exklusivně.
Heli, (19. 04. 2013 06:00) Reagovat
Pomůcka ideální pro mě. Něco takového jsem hledala. Zkusím to. snad splní i moje očekávání. Uvidíme...:)
Martin, (13. 06. 2013 08:32) Reagovat
O téhle hračce mi básní partnerka. Občas ji nějakou erotickou hračku kupuju, tak teď možná přijde na řadu tahle. Uvidíme...
baruna, (21. 06. 2013 11:44) Reagovat
Ta se má.:) Ale já si ráda kupuju pomůcky sama. Alespoň jednou za rok si něco koupím. Asi bych se už ani nedokázala sama uspokojovat, kdybych neměla své "pomocníčky".
KlárČa, (19. 07. 2013 03:33) Reagovat
A když tedy doma máš víc erotických pomůcek, dokázala bys mi nějakou doporučit? Chtěla jsem si něco vybrat, ale vůbec nevím, jaké pomůcky jsou dobré. I ten TheCone mě zaujal, ale fakt nevím.
Tereza, (06. 04. 2014 11:01) Reagovat
To se těžko takhle doporučuje. Každému vyhovuje jiná erotická pomůcka. Záleží, co přesně podle ní očekáváš. Já mám doma multifunkční vibrátor, který stimuluje vagínu, klitoris i bod G. Ten je fakt super, když se nemůže rozhodnout co. Je hodně propracovaný, má různé pulsní programy i funkce, a i když stál víc, tak to za to stojí. Taky je fakt důležitý, kolik do toho chceš dát peněz.
Ivanka, (13. 01. 2015 13:46) Reagovat
A kolik takový vibrátor stojí. Takhle na popis to vypadá lákavě, ale cena asi také půjde do několika tisíců korun. Ráda bych si něco takového pořídila, ale aby to stálo max. 1 000 Kč. Jde sehnat vůbec takový multifunkční vibrátor i s pulsními programy? Případně dejte prosím typ.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Kužel The Cone
Kontakty