Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pozice

The Cone : zábavné pozice

poloha1Pravděpodobně to nejkrásnější na vibrátoru Cone je, že na jeho ovládání nepotřebujete ruce - což při srovnání se staromódním vibrátorem znamená dvakrát tolik potěšení za polovinu námahy.

 

Vibrátor Cone je ideální volbou pro muže či ženy, kteří si rádi dají nohy nahoru, relaxují a prostě si užívají ohromující orgasmy - ale tento kužel může také poskytnout úžasnou rozkoš člověku, zatímco ponechá jeho ruce volné, aby se mohl podělit o svou lásku s partnerem.. .

 

poloha2Jednoduchost používání kuželu vytváří spoustu kreativních příležitostí pro ty z vás, kteří rádi experimentují. Nabízí celou škálu technik a poloh, které můžete objevovat: od těch, které budou vyhovovat těm spíše línějším milencům, až po polohy ideální i pro ostřílené jogíny!

koupit

 

 

Zde jsme pro vás připravili ukázku těch nejoblíbenějších poloh, abychom vám pomohli do začátku a doufáme, že jsme vás také inspirovali k vymýšlení svých vlastních vzrušujících nápadů. Jak vidíte, vibrátor Cone je ideálním doplňkem pro muže i ženy, pro zadané i šťastně svobodné, pro líné i energické. Zkuste jednu polohu, zkuste všechny, vynalezte své vlastní - a možná se kužel Cone stane vaším nejlepším přítelem!


Diskuse (18 komentářů)

Ajina, (23. 08. 2012 09:00) Reagovat
Ty pozice vypadají lákavě...Když jsem se podívala jen na tu pomůcku, tak jsem si řekla "kužel a co je to za zázrak", ale ono na tom asi přeci jen něco bude.:)
Olina, (10. 10. 2012 11:46) Reagovat
Myslím, že to bude zase trošku jiný druh vzrušení, ale bez zajímavosti to nebude. Pozice vypadají dobře.
Pandrhola, (27. 08. 2012 09:30) Reagovat
Tyjo...když si to tak pročítám, tak si říkám, že by mě vzrušovala, kdybych to koupil přítelkyní a sledoval ji, jak se s tím dráždí.:)
Leonard, (21. 02. 2013 09:07) Reagovat
to mě také napadlo. Jenže jak znám svou partnerku, tak ta by si asi s tím nechtěla hrát přede mnou. Dala by přednost soukromí.:)
Gábina, (30. 11. 2012 18:49) Reagovat
Ty ilustrační obrázky vypadají zajímavě, ale bojím se, abych to zvládla, abych pak nenasedla nějak nešikovně a nezarazila bych si to někam hluboko.
Paula, (12. 12. 2012 16:03) Reagovat
To je koncipovaný tak, že si tím nemůžeš jen tak ublížit. Nešikovnosti bych se nebála, ale co tak čtu, tak je to zřejmě spíš pro vaginální ženy. Já mám ráda obojí a podle poloh koukám, že bych se mohla dráždit ještě u toho prstíky. To se mi zamlouvá...
Míša, (28. 01. 2013 07:21) Reagovat
Tak na týhle pomůcce je úžasný, že při hraní si s í nepotřebujete ruce. A já mám ráda, když ještě při tom si můžu klikat na klitoris. To mi na TheCone láká nejvíc.
Marie, (06. 05. 2013 10:02) Reagovat
Trochu váhám, jestli opravdu bude tou správnou pomůckou pro mě...Ale zase bych chtěla nějakou originální pomůcku, kterou doma ještě nemám.
Lucka, (20. 06. 2013 08:19) Reagovat
Záleží na tom, co doma máte. Možná jsou i lepší erotické pomůcky, ale jestli je máte doma všechny...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty