Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Používání kuželu Cone

Používání kuželu The Cone

Cone je stylová hračka pro dospělé. Pokrokový tvar kuželu je jen částečně penetrativní, ale když si s ním pohrajete, tak vám to vrátí.

 

Hravý, moderní design kuželu Cone vám zajistí, že ho ani nemusíte schovávat, když k vám znenadání zaskočí na návštěvu babička... narozdíl od většiny sexuálních pomůcek není tvarovám podle mužských intimních partií.

 

 

Na kuželu jsou dvě tlačítka, kterými ovládáte 16 fantastických programů, které se liší v rychlosti a síle. Některé jsou dokonce chytře navrženy k různým způsobům pulsování, aby vás pořádně nastartovaly. Pro ty netrpělivé je tam i orgasmický mód! Skvělá zábava pro páry i jednotlivce... Doufáme, že s ním zažijete tolik zábavy, co my!

 

I když si myslíme, že většina lidí bude mít dost přesnou představu, jak kužel použít, nabízíme vám pár návrhů do začátku... Klikněte na malé obrázky níže a aktivujete tím animaci nalevo!

 

Pár nápadů

 

Než se agresivně vrhnete na kužel Cone se vzrušujícím pocitem, že je třeba se hned zapojit do akce, možná budete chtít vyzkoušet některé naše návrhy...

 

"Postavte svůj kužel Cone na rovný povrch tak, aby jeho tlačítka byla směrem k horní polovině vašeho těla a nasedněte na něj stejně, jako na vztyčený penis. Můežete se dráždit podle libosti, zatímco budete jemně kroužit po stěně kuželu a nakonec i po jeho špičce. Těmito pohyby zajistíte, že vaše ruce a prsty budou volné a můžete je proto využít nějakým klasickým způsobem na sebeuspokojování. Dobré pro ni."

 

"Pokud jste dobrodružné povahy, můžete nechat kužel, aby polechtal váš zadeček. Když se zády opřete o vypolstrovanou zeď, budete mít ruce i prsty volné k dráždění primárních erotogenních zón nebo, pokud máte rádi vizuální stimulaci, můžete si pohodlně pročítat pornografické časopisy, zatímco kužel Cone vás postupně dovede ke vzrušujícímu, análně vyvolanému orgasmu. Dobré pro něj i pro ni..."

 

"Nebo trochu jinak - po dlouhém dni v kanceláři je příjemné lehnout si na záda, roztáhnout nohy a nechat se laskat jedním ze svých oblíbených přednastavených programů Držte základnu kuželu oběma rukama tak, aby tlačítka směřovala nahoru a uvidíte, jak je příjemné dopřávat si vibrace. Nahoďte pořádnou rychlost vibrací, zakloňte hlavu a dejte kuželu dostatek prostoru, aby vás přivedl až k rozechěvlému vyvrcholení. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Jedním netradičním návrhem je nastavit si Cone na nejbližší stěnu tak, aby tlačítka byla směrem dolů. Nastavte jeden z programů a předkloňte se, jako byste si chtěli sáhnout na palce u nohou. Jakmile se postavíte do této pozice, uvelebte se na kuželu a poddejte se přívalu rozkoše. Pak už jen čekejte na ten zástup orgasmů, které vzniknou ve vaší pánvi a budou vystřelovat dolů do nohou a nahoru do páteře. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Varování

 

Jakmile jednou začnete používat kužel Cone, je možné, že u sebe začnete pozorovat zvýšené libido a větší citlivost! Takže se ujistěte, že kvůli erotickým radovánkám v posteli nezapomenete chodit do práce. Firma Twisted Products nemůže přijmout zodpovědnost za vaši absenci v práci, ztrátu sociální aktivity nebo zprávy v novinách, že vás rodina nahlásila jako pohřešované!

 

 

 


Diskuse (59 komentářů)

VERČA, (31. 07. 2010 20:26) Reagovat
Ano! The Cone je přesně to, co jsem potřebovala. Klasické vibrátory a didla mě již přestala bavit a chtěla jsem sáhnout po něčem jiném, novém a originálním. PO chvilce hledání jsem narazila na The Cone a ihned jsem ho objednala. První zkušenosti s ním byly naprosto neskutečný zážitek, který bych rozhodně přála všem ženám. Hračka je to poměrně drahá, ale účinky a používání jsou naprosto něco extra. Pokud tedy chcete užít si, rozhodně si The COne pořiďte a uvidíte sami, jak si s ním vyhrajete..
KAROLLINA, (25. 10. 2011 05:28) Reagovat
Reference jsou na něj dobré, i když se mi takhle od pohledu nezdá, že by mohl nějaký takový kužel způsobit tolik potěšení a rozkoše, ale když jsem si o něm četla, co se s ním dá dělat. Možná si ho také pořídím.
PAVLUŠ, (22. 12. 2011 20:17) Reagovat
Tak sice to vypadá luxusně, ale bojím se, aby tu nebyl větší designový efekt než skutečný erotický prožitek. To je ale jen můj názor. Zkušenost s The Cone nemám.
SLeČNA X, (01. 03. 2012 08:06) Reagovat
Tak to vyzkoušejte. Náhodou v jednoduchosti je krása. Vypadá to jednoduše, ale účinky to má suproví. Všem můžu doporučit.
SLEČNA Y, (23. 05. 2012 04:01) Reagovat
Mě se tahle hračička také zamlouvá. Možná by mě nenapadlo si ji samotné koupit, ale teď když ji mám, jsem za TheCone ráda.
MARTINKA, (10. 04. 2012 08:46) Reagovat
Já tenhle kužel dostala od partnera a taky jsem na něj koukala nejdříve trochu nevěřícně. Říkala jsem si, co se s tím dá dělat, jenže pak jsem byla příjemně překvapená. Tahle hračička se dá používat různými způsoby a je to pecka.
Nela, (15. 03. 2013 06:26) Reagovat
Také jsem teď na něj narazila, když jsem se snažila najít nějako extra pomůcku, zkrátka něco jiného než vibrátor, dildo či venušiny kuličky. Ne že by to nebyly fajn pomůcky, ale chce to nějakou změnu.:)
Vláďa, (09. 04. 2013 17:30) Reagovat
Také jsem na něj narazil, když jsem hledal něco nevšedního pro svou partnerku. už má doma různé pomůcky, tak chci něco nového, co by ji nadchlo a nejlépe, co by ani neznala. Tohle by mohl být dobrý tip.
Olga_D, (02. 08. 2010 21:01) Reagovat
Musím s Verčou jenom a jenom souhlasit - The Cone je přesně ta erotické pomůcka, která se mi zamlouvá a vyhovuje ve všech směrech :) Tedy rozhodně všem doporučuji, sice je dražší, ale jednoduchý na používání, praktický a navíc skladný.. Opravdu vyzkoušejte..
KATKA, (29. 12. 2011 14:24) Reagovat
A v čem je tedy tahle pomůcka tak dobrá. Myslíte, že je třeba lepší než vibrátor? Protože mě to přijde, že jde o obyčejnej kužel a že mnohé vibrátory s různými funkcemi jsou xkrát lepší.
TÝNA, (10. 01. 2012 16:12) Reagovat
Tak vibrátory jsou určitě fajn, ale čas od času je dobrý vyzkoušet nějakou neotřelou pomůcku. The Cone jsem ještě nezkoušela, ale myslím, že by to mohla být zajímavá změna.
ANNA, (23. 02. 2012 08:29) Reagovat
Já si nemůžu pomoct, ale mě rovněž nepřijde, že by to měla být nějak extra převratná pomůcka.
JAJKA, (12. 03. 2012 10:28) Reagovat
Možná se to nezdá, ale tahle hračička fakt super. Taky jsem na to koukala nejdřív divně, když jsem to dostala od partnera k narozeninám. Čekala jsem erotickou hračku, ale spíš vibrátory či venušiny kuličky...zkrátka klasiku, ale příjemně mi to překvapilo.
Zuzka, (25. 07. 2012 07:12) Reagovat
Tahle pomůcka vypadá na první pohled jednoduše, ale je hodně variabilní. Můžeš si s ní užívat všelijak.:)
PEŤULA, (12. 04. 2012 11:15) Reagovat
A kolik tedy stojí? Mě tyhle věci baví. Mám už doma víc erotických pomůcek a a ráda poznávám nové. Je to občas finančně nákladnější, ale dají se sehnat i super sexuální pomůcky za dobré ceny.
Erika, (18. 02. 2013 11:53) Reagovat
Stojí sice dva litry, ale je fakt, že tě zabaví na hodně dlouho. Z mého hlediska je to lepší investice než si koupit erotickou pomůcku za pětikilo, která za chvíli omrzí.
IVANA, (24. 08. 2010 12:56) Reagovat
Nemám s touto pomůckou absolutně žádné zkušenosti, ale jen, co jsem četla, tak mě to fakt nadchnulo. Určitě ji také vyzkouším a pak dám echo...
MARIKA, (27. 04. 2011 04:58) Reagovat
Také to plánuju vyzkoušet, a to co nejdříve. Nikdy jsem sice o téhle pomůcce neslyšela, ale teď podle toho, co jsem o ní četla, si myslím, že by to mohlo být to pravé ořechové pro mě.
VERONIKA, (05. 09. 2011 13:08) Reagovat
Už jsem to zkusilo. Je to fakt pecka. Užila jsem si jsem si příjemné chvilky během víkendu a brzy zase užiju. Teď už žádného partnera nepotřebu.PS: To je samozřejmě jen nadsázka.:)
LINDA, (21. 10. 2011 13:25) Reagovat
Vypadá to lákavě. S tím by se mohlo zažít mnoho pěkných chvilek. Tak počkám, až to přestane být žhavá novinka a pak si to koupím.
MARCI, (21. 09. 2011 12:53) Reagovat
Já tedy nevím...mě to nepřijde nějak úchvatný...Prostě nějakej kužel. Nevím, jak by mi to mohlo odvařit.
PAVLa, (31. 10. 2011 05:36) Reagovat
Já myslím, že je to dobře konstruovaný kužel a že si s ním člověk může užít hodně přijemných chvil. Uvažuju o jeho pořízení. Určitě by to oživilo chvilky, kdy nemám doma partnera.
VERČA, (30. 11. 2011 09:24) Reagovat
Ale tak proč to nezkusit? Já si taky myslím, že by to mohla být zajímavá a vzrušující změna.
FIalka, (30. 11. 2011 13:23) Reagovat
No tak to musí být zajímavá jízda, jen aby to mělo takový efekt, jak se popisuje.
ALEXANDRA, (18. 04. 2012 08:10) Reagovat
Vypadá to sice jako obyčejný kužel, ale je to pěkně vymakaná erotická hračka. Dá se s ní užívat na různé způsoby.
ANEŽKA, (22. 05. 2012 03:29) Reagovat
Já tenhle kužel doporučuje všem ženám, které už zkusily nějaké erotické hračky a chtějí zkusit něco výjimečného. Prožitky s TheCone jsem měla (a stále mám) fakt intenzivní.
Jitka, (27. 06. 2012 09:16) Reagovat
Ale jo...já jsem spokojená. Chtěla jsem nějakou nevšední erotickou hračku a tenhle kůže jí rozhodně je.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty