Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Design

Design The Cone

cone2Od dob mechanických zařízení z let 1880-1890 a ručně ovládaných plastových napodobenin penisu z dnešní doby se už naštěstí hodně věcí změnilo.

koupit

 

 

Teď je tady úžasná silikonová alternativa bez nutnosti použití rukou.

Kužel Cone, vyvinutý firmou Twisted Products, započal svou kariéru jako dřevěné S&M sedátko. Ukázalo se, že tohle S&M sedátko je pohodlné, takže se objevil nápad... vymodelovat jeho tvar ze super jemného silikonu, dovnitř dát vibrační motorek a nesmíme zapomenout ani na ten malý chytrý mikročip. Zbytek je, jak se říká, historie.

 

Kužel v sobě ukrývá silný zlatý komutátorový motor o síle 3V a o 3000 otáčkách za minutu. Má v sobě zabudovaných 16 programů, které se liší v rychlosti, síle a frekvenci vibrací, až do 30Hz a poskytuje vám tak víc funkcí a variací, než průměrná pračka. Cone se může pochlubit průměrem základny 185mm a senzační výškou 135mm*(přibližně vzdálenost od vašeho vztyčeného palce až k malíčku). Váží nelehkých 500g*

 

Rozhodně se ale nelekejte - kužel do vás pronikne jen částečně a neroztáhne vás, jde hlavně o pořádnou "vnější" stimulaci - takže až si budete v budoucnu užívat s mužem, nebude se cítit jako klobása v metru. Právě naopak, několik lidí, kteří náš produkt vyzkoušeli, si pochvalovalo, že došlo k zúžení! Navrhovali nám i jeden šikovný způsob využití kuželu k lékařským účelům, ale to je zatím naše tajemství!

 

*Přibližná velikost/váha bez baterií.

 

Budoucí vývoj

 

Už teď máme spoustu nápadů do budoucna, od vtipných přídavných částí až po více technická vylepšení.

 

Náš tým designérů právě teď pracuje na řadě kondomů ConeDomsTM, které budou na kužel přesně pasovat. Když si svůj kužel Cone upravíte podle sebe, změníte jeho barvu, texturu povrchu a přidáte různá vylepšení, zábava nikdy neskončí. Už si nikdy nebudete muset kupovat novou hračku! Připojte se na naše fórum a dejte nám vědět, co byste chtěli, abychom udělali a také se nezapomeňte zapsat na náš seznam e-mailových adres, abychom vás mohli vždy informovat o nejnovějších vychytávkách!

koupit

 

 

 


Diskuse (16 komentářů)

Janny, (29. 04. 2015 18:27) Reagovat
Krásně to vypadá, což o to...ale, aby to i fungovalo, tak jak má...:) Jinak růžovou barvu mám ráda a i ten tvar vypadá...nevšedně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Kužel The Cone
Kontakty