Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pozice

The Cone : zábavné pozice

poloha1Pravděpodobně to nejkrásnější na vibrátoru Cone je, že na jeho ovládání nepotřebujete ruce - což při srovnání se staromódním vibrátorem znamená dvakrát tolik potěšení za polovinu námahy.

 

Vibrátor Cone je ideální volbou pro muže či ženy, kteří si rádi dají nohy nahoru, relaxují a prostě si užívají ohromující orgasmy - ale tento kužel může také poskytnout úžasnou rozkoš člověku, zatímco ponechá jeho ruce volné, aby se mohl podělit o svou lásku s partnerem.. .

 

poloha2Jednoduchost používání kuželu vytváří spoustu kreativních příležitostí pro ty z vás, kteří rádi experimentují. Nabízí celou škálu technik a poloh, které můžete objevovat: od těch, které budou vyhovovat těm spíše línějším milencům, až po polohy ideální i pro ostřílené jogíny!

koupit

 

 

Zde jsme pro vás připravili ukázku těch nejoblíbenějších poloh, abychom vám pomohli do začátku a doufáme, že jsme vás také inspirovali k vymýšlení svých vlastních vzrušujících nápadů. Jak vidíte, vibrátor Cone je ideálním doplňkem pro muže i ženy, pro zadané i šťastně svobodné, pro líné i energické. Zkuste jednu polohu, zkuste všechny, vynalezte své vlastní - a možná se kužel Cone stane vaším nejlepším přítelem!


Diskuse (18 komentářů)

Nicka, (02. 07. 2013 15:02) Reagovat
Trochu vyšší cena, ale jestli je to tak dobrý, jak se tady píše, tak by to asi za to stálo. Už jsem si dlouho nic nekoupila.
Mia, (13. 02. 2014 06:36) Reagovat
Je to dobrý, taková nevšední erotická pomůcka, zase o level víc v erotickým světě. Tak to aspoň vidím já.
hanči, (11. 06. 2014 05:59) Reagovat
Ale jo, já to taky vidím. erotických pomůcek přibývá a je dobře, že už nevyrábějí jen klasický vibrátory. Tohle může být fakt zajímavý.
Petra, (04. 09. 2014 15:20) Reagovat
Polohy jsou zajímavý, ale některý budou asi docela fyzicky náročný, ale tak to nevadí, alespoň si díky své sexuální náruživosti zpevním některé svalíky.
Swetty, (01. 10. 2014 09:25) Reagovat
zpevné svalíky se dají příjemně využít i při sexu. Začala jsem hodně cvičit, abych zhubla a teď, když zkoušíme s partnerem různé polohy, tak i víc vydržím, aniž by mě bolely nohy. Je to super.
Kajinka, (04. 12. 2014 13:59) Reagovat
Tak to já bych také vydržela různé polohy, ale partner moc na experimetování není, takže mě zbývají ty erotické pomůcky, tedy teprve se chystám něco vybrat.:)
Hali, (09. 05. 2015 16:18) Reagovat
Hm...tak to je dobrá motivace k cvičení. Furt se nemůžu dokopat a tohle by mě mohlo přesvědčit. Je fakt, že některé polohy, co s miláčkem zkoušíme, mě docela dají zabrat a nevydržím je dlouho...
Jana, (10. 06. 2015 12:29) Reagovat
Tak to by mě zajímalo, co vyvádíte. My tedy neděláme nic, kde by výdrž hrála roli. Nám stačí, když stačíme s dechem. Víc nepotřebujeme.:) Ale tato pomůcka je určitě zajímavá. O tom není pochyb.
Adriana, (24. 07. 2015 11:42) Reagovat
Waou...to se mi fakt líbí. Vypadá to hezky a asi si s tím člověk užije dost nevšedních erotických zážitků. Vibrátory a jiné chronicky známé pomůcky je fajn, ale není někdy na škodu zvolit něco neobvyklého.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Kužel The Cone
Kontakty