Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Používání kuželu Cone

Používání kuželu The Cone

Cone je stylová hračka pro dospělé. Pokrokový tvar kuželu je jen částečně penetrativní, ale když si s ním pohrajete, tak vám to vrátí.

 

Hravý, moderní design kuželu Cone vám zajistí, že ho ani nemusíte schovávat, když k vám znenadání zaskočí na návštěvu babička... narozdíl od většiny sexuálních pomůcek není tvarovám podle mužských intimních partií.

 

 

Na kuželu jsou dvě tlačítka, kterými ovládáte 16 fantastických programů, které se liší v rychlosti a síle. Některé jsou dokonce chytře navrženy k různým způsobům pulsování, aby vás pořádně nastartovaly. Pro ty netrpělivé je tam i orgasmický mód! Skvělá zábava pro páry i jednotlivce... Doufáme, že s ním zažijete tolik zábavy, co my!

 

I když si myslíme, že většina lidí bude mít dost přesnou představu, jak kužel použít, nabízíme vám pár návrhů do začátku... Klikněte na malé obrázky níže a aktivujete tím animaci nalevo!

 

Pár nápadů

 

Než se agresivně vrhnete na kužel Cone se vzrušujícím pocitem, že je třeba se hned zapojit do akce, možná budete chtít vyzkoušet některé naše návrhy...

 

"Postavte svůj kužel Cone na rovný povrch tak, aby jeho tlačítka byla směrem k horní polovině vašeho těla a nasedněte na něj stejně, jako na vztyčený penis. Můežete se dráždit podle libosti, zatímco budete jemně kroužit po stěně kuželu a nakonec i po jeho špičce. Těmito pohyby zajistíte, že vaše ruce a prsty budou volné a můžete je proto využít nějakým klasickým způsobem na sebeuspokojování. Dobré pro ni."

 

"Pokud jste dobrodružné povahy, můžete nechat kužel, aby polechtal váš zadeček. Když se zády opřete o vypolstrovanou zeď, budete mít ruce i prsty volné k dráždění primárních erotogenních zón nebo, pokud máte rádi vizuální stimulaci, můžete si pohodlně pročítat pornografické časopisy, zatímco kužel Cone vás postupně dovede ke vzrušujícímu, análně vyvolanému orgasmu. Dobré pro něj i pro ni..."

 

"Nebo trochu jinak - po dlouhém dni v kanceláři je příjemné lehnout si na záda, roztáhnout nohy a nechat se laskat jedním ze svých oblíbených přednastavených programů Držte základnu kuželu oběma rukama tak, aby tlačítka směřovala nahoru a uvidíte, jak je příjemné dopřávat si vibrace. Nahoďte pořádnou rychlost vibrací, zakloňte hlavu a dejte kuželu dostatek prostoru, aby vás přivedl až k rozechěvlému vyvrcholení. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Jedním netradičním návrhem je nastavit si Cone na nejbližší stěnu tak, aby tlačítka byla směrem dolů. Nastavte jeden z programů a předkloňte se, jako byste si chtěli sáhnout na palce u nohou. Jakmile se postavíte do této pozice, uvelebte se na kuželu a poddejte se přívalu rozkoše. Pak už jen čekejte na ten zástup orgasmů, které vzniknou ve vaší pánvi a budou vystřelovat dolů do nohou a nahoru do páteře. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Varování

 

Jakmile jednou začnete používat kužel Cone, je možné, že u sebe začnete pozorovat zvýšené libido a větší citlivost! Takže se ujistěte, že kvůli erotickým radovánkám v posteli nezapomenete chodit do práce. Firma Twisted Products nemůže přijmout zodpovědnost za vaši absenci v práci, ztrátu sociální aktivity nebo zprávy v novinách, že vás rodina nahlásila jako pohřešované!

 

 

 


Diskuse (59 komentářů)

ŠMOULA, (25. 05. 2012 06:18) Reagovat
Růžovej kužel - pořád nechápu v čem je ten zázrak.
MAGDA, (29. 05. 2012 04:31) Reagovat
V jednoduchosti je krása. Ne, vše musí vypadat složitě. Je to dobře navržený kužel, se kterým se dá dobře hrát. mě vyhovuje a neměnila bych tuhle hračku.
FANY, (01. 06. 2012 08:58) Reagovat
Ať se každej rozhodne, co se mu líbí. Proto je přeci erotických pomůcek tak velké množství.
Irena, (29. 06. 2012 14:12) Reagovat
Přesně...tak já chápu, že ty kteří neznají sexuální pomůcky a nemají s nimi zkušensoti, si často vybírají hlavně vibrátory či venušiny kuličky, protože jde o nejznámější erotické pomůcky, ale ty, kteří už všechno tohle mají za sebou, tak hledají spíš něco nevšedního. Alespoň takhle to mám já. V poslední době mě lákají nevšední erotické pomůcky a mnohé jsou fakt propracované.
Ester, (20. 07. 2012 07:05) Reagovat
Kužel je zkrátka pro všechny ženy, které chtějí zkusit něco nového a nevšedního. Pokud jste fakt zapálení do erotických pomůcek a zkusily jste jich hodně, hledáte už pak takové, které vás mají čím překvapit.:)
edita, (15. 08. 2012 09:36) Reagovat
Možná, kdybys byl ženská a vyzkoušel to, tak to pochopíš.:)
dd, (06. 06. 2012 13:22) Reagovat
Zajímalo by mě, jestli je návod k této hračce s možnými pozicemi, nebo jestli si na ně člověk musí přijít sám...
Lis, (11. 07. 2012 08:49) Reagovat
Podle mě je to s návodem a dobré tipy jsou i na téhle stránce. Nedávno jsem si koupila robertka, tak teď nechci utrácet, ale příště si tenhle kužel koupím, jestli do té doby nanarazím na hračku, která mě zaujme více. Zatím ale u mě tenhle kužel vede.
Eliša, (23. 07. 2012 10:53) Reagovat
Tak jsem zvažovala, jestli do toho jít nebo ne a teď si to pořídila kamarádka a říkala, že se to sice na první pohled nezdá, ale že to je hračka s mnohýma možnostma. Tak jsem se definitivně rozhodla pro.:)
Samuela, (26. 07. 2012 08:37) Reagovat
Tak kuželík mě vzrušuje už je, jak si pročítám tyhle stránky. Musí se výrobcům nechat, že jsou fakt originální.
Vany, (20. 08. 2012 08:43) Reagovat
Nedokážu si to pořád ještě představit. Láká mě to, ale nevím, jestli mě to bude vyhovovat úplně.
Gábina, (29. 12. 2012 12:36) Reagovat
Tak v tom ti nikdo neporadí. Záleží na tobě a jaké dráždění se ti líbí. To si podle popisu pomůcky musíš odhadnout sama. Já doma TheCone mám a jsem s ním spokojená.
Zdena, (30. 01. 2013 07:14) Reagovat
Je pravda, že každému vyhovuje něco jiného, ale zatím jsem neslyšela negativní reference na TheCone. Já o něm uvažuju už delší dobu. Nerozhodla jsem se hned právě kvůli tomu, že jde o neobvyklou pomůcku. Na druhou stranu si říkám, že právě to je lákavé...
odp., (19. 02. 2013 11:44) Reagovat
tak jsem se rozhoupala, koupila jsem ho a zatím rozhodně nelituju. Je to super hračka a sexuální libido se mi fakt zvýšilo, ale do práce zatím ještě chodím a chodit budu (narážka na varování v texu):)
Olina, (26. 03. 2013 09:18) Reagovat
Mě zrovna tuhle hračku nedávno na netu ukazoval partner. Prý jestli bych ji nechtěla koupit k výročí, tak teď na to koukám a asi neměl chlapec špatný nápad...
pavla, (22. 05. 2013 05:58) Reagovat
Tak to máš dobrý, když ti partner vybírá takové erotické hračky a navíc ještě takové zajímavé. Můj partner ani neví, že něco takové existuje.:) Ale nevadí, já si erotické hračky stejně nejradši vybírám a kupuju sama.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty