Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Používání kuželu Cone

Používání kuželu The Cone

Cone je stylová hračka pro dospělé. Pokrokový tvar kuželu je jen částečně penetrativní, ale když si s ním pohrajete, tak vám to vrátí.

 

Hravý, moderní design kuželu Cone vám zajistí, že ho ani nemusíte schovávat, když k vám znenadání zaskočí na návštěvu babička... narozdíl od většiny sexuálních pomůcek není tvarovám podle mužských intimních partií.

 

 

Na kuželu jsou dvě tlačítka, kterými ovládáte 16 fantastických programů, které se liší v rychlosti a síle. Některé jsou dokonce chytře navrženy k různým způsobům pulsování, aby vás pořádně nastartovaly. Pro ty netrpělivé je tam i orgasmický mód! Skvělá zábava pro páry i jednotlivce... Doufáme, že s ním zažijete tolik zábavy, co my!

 

I když si myslíme, že většina lidí bude mít dost přesnou představu, jak kužel použít, nabízíme vám pár návrhů do začátku... Klikněte na malé obrázky níže a aktivujete tím animaci nalevo!

 

Pár nápadů

 

Než se agresivně vrhnete na kužel Cone se vzrušujícím pocitem, že je třeba se hned zapojit do akce, možná budete chtít vyzkoušet některé naše návrhy...

 

"Postavte svůj kužel Cone na rovný povrch tak, aby jeho tlačítka byla směrem k horní polovině vašeho těla a nasedněte na něj stejně, jako na vztyčený penis. Můežete se dráždit podle libosti, zatímco budete jemně kroužit po stěně kuželu a nakonec i po jeho špičce. Těmito pohyby zajistíte, že vaše ruce a prsty budou volné a můžete je proto využít nějakým klasickým způsobem na sebeuspokojování. Dobré pro ni."

 

"Pokud jste dobrodružné povahy, můžete nechat kužel, aby polechtal váš zadeček. Když se zády opřete o vypolstrovanou zeď, budete mít ruce i prsty volné k dráždění primárních erotogenních zón nebo, pokud máte rádi vizuální stimulaci, můžete si pohodlně pročítat pornografické časopisy, zatímco kužel Cone vás postupně dovede ke vzrušujícímu, análně vyvolanému orgasmu. Dobré pro něj i pro ni..."

 

"Nebo trochu jinak - po dlouhém dni v kanceláři je příjemné lehnout si na záda, roztáhnout nohy a nechat se laskat jedním ze svých oblíbených přednastavených programů Držte základnu kuželu oběma rukama tak, aby tlačítka směřovala nahoru a uvidíte, jak je příjemné dopřávat si vibrace. Nahoďte pořádnou rychlost vibrací, zakloňte hlavu a dejte kuželu dostatek prostoru, aby vás přivedl až k rozechěvlému vyvrcholení. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Jedním netradičním návrhem je nastavit si Cone na nejbližší stěnu tak, aby tlačítka byla směrem dolů. Nastavte jeden z programů a předkloňte se, jako byste si chtěli sáhnout na palce u nohou. Jakmile se postavíte do této pozice, uvelebte se na kuželu a poddejte se přívalu rozkoše. Pak už jen čekejte na ten zástup orgasmů, které vzniknou ve vaší pánvi a budou vystřelovat dolů do nohou a nahoru do páteře. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Varování

 

Jakmile jednou začnete používat kužel Cone, je možné, že u sebe začnete pozorovat zvýšené libido a větší citlivost! Takže se ujistěte, že kvůli erotickým radovánkám v posteli nezapomenete chodit do práce. Firma Twisted Products nemůže přijmout zodpovědnost za vaši absenci v práci, ztrátu sociální aktivity nebo zprávy v novinách, že vás rodina nahlásila jako pohřešované!

 

 

 


Diskuse (59 komentářů)

Loll, (14. 04. 2015 10:33) Reagovat
Mám ho dobře dva roky a po myčce nádobí a sušičce na prádlo je to můj nejpotřebnější spotřebič :-)))
Gilda, (16. 05. 2015 22:13) Reagovat
Asking questions are actually pleasant thing if you are not understanding something entirely, but this piece of writing provides pleasant understanding even.Also visit my webpage; conejito vibrador (lolatoys.com: http://lolatoys.com/es/orgasmic-rabbit.html)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty