Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Používání kuželu Cone

Používání kuželu The Cone

Cone je stylová hračka pro dospělé. Pokrokový tvar kuželu je jen částečně penetrativní, ale když si s ním pohrajete, tak vám to vrátí.

 

Hravý, moderní design kuželu Cone vám zajistí, že ho ani nemusíte schovávat, když k vám znenadání zaskočí na návštěvu babička... narozdíl od většiny sexuálních pomůcek není tvarovám podle mužských intimních partií.

 

 

Na kuželu jsou dvě tlačítka, kterými ovládáte 16 fantastických programů, které se liší v rychlosti a síle. Některé jsou dokonce chytře navrženy k různým způsobům pulsování, aby vás pořádně nastartovaly. Pro ty netrpělivé je tam i orgasmický mód! Skvělá zábava pro páry i jednotlivce... Doufáme, že s ním zažijete tolik zábavy, co my!

 

I když si myslíme, že většina lidí bude mít dost přesnou představu, jak kužel použít, nabízíme vám pár návrhů do začátku... Klikněte na malé obrázky níže a aktivujete tím animaci nalevo!

 

Pár nápadů

 

Než se agresivně vrhnete na kužel Cone se vzrušujícím pocitem, že je třeba se hned zapojit do akce, možná budete chtít vyzkoušet některé naše návrhy...

 

"Postavte svůj kužel Cone na rovný povrch tak, aby jeho tlačítka byla směrem k horní polovině vašeho těla a nasedněte na něj stejně, jako na vztyčený penis. Můežete se dráždit podle libosti, zatímco budete jemně kroužit po stěně kuželu a nakonec i po jeho špičce. Těmito pohyby zajistíte, že vaše ruce a prsty budou volné a můžete je proto využít nějakým klasickým způsobem na sebeuspokojování. Dobré pro ni."

 

"Pokud jste dobrodružné povahy, můžete nechat kužel, aby polechtal váš zadeček. Když se zády opřete o vypolstrovanou zeď, budete mít ruce i prsty volné k dráždění primárních erotogenních zón nebo, pokud máte rádi vizuální stimulaci, můžete si pohodlně pročítat pornografické časopisy, zatímco kužel Cone vás postupně dovede ke vzrušujícímu, análně vyvolanému orgasmu. Dobré pro něj i pro ni..."

 

"Nebo trochu jinak - po dlouhém dni v kanceláři je příjemné lehnout si na záda, roztáhnout nohy a nechat se laskat jedním ze svých oblíbených přednastavených programů Držte základnu kuželu oběma rukama tak, aby tlačítka směřovala nahoru a uvidíte, jak je příjemné dopřávat si vibrace. Nahoďte pořádnou rychlost vibrací, zakloňte hlavu a dejte kuželu dostatek prostoru, aby vás přivedl až k rozechěvlému vyvrcholení. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Jedním netradičním návrhem je nastavit si Cone na nejbližší stěnu tak, aby tlačítka byla směrem dolů. Nastavte jeden z programů a předkloňte se, jako byste si chtěli sáhnout na palce u nohou. Jakmile se postavíte do této pozice, uvelebte se na kuželu a poddejte se přívalu rozkoše. Pak už jen čekejte na ten zástup orgasmů, které vzniknou ve vaší pánvi a budou vystřelovat dolů do nohou a nahoru do páteře. Dobré pro něj i pro ni..."

 

Varování

 

Jakmile jednou začnete používat kužel Cone, je možné, že u sebe začnete pozorovat zvýšené libido a větší citlivost! Takže se ujistěte, že kvůli erotickým radovánkám v posteli nezapomenete chodit do práce. Firma Twisted Products nemůže přijmout zodpovědnost za vaši absenci v práci, ztrátu sociální aktivity nebo zprávy v novinách, že vás rodina nahlásila jako pohřešované!

 

 

 


Diskuse (59 komentářů)

Michala, (27. 05. 2013 11:19) Reagovat
Na první pohled mě tahle erotická pomůcka na obrázku nezaujala. Spíš jsem si říkala, jak se to vlastně využívá, ale pak jsem si přečetla něco o ní od výrobce + reference. Tyjo...a jsem pěkně nahlodaná.:) Snad to bude takové, jak se píše.
Amálka, (29. 05. 2013 08:27) Reagovat
Je fakt, že na první pohled člověka hned ani nenapadne, že jde o erotickou pomůcku, ale tak proč nevyužít trošku kreativity...
mili, (08. 07. 2013 04:25) Reagovat
Na první pohled se to možná nezdá, ale i s takovým kuželem se dá užít mnoho strhujících chvilek...:)
FiF, (22. 07. 2013 06:06) Reagovat
Já tomu věřím. Nevšední pomůcky jsou podle mě nejlepší...
Kamila, (26. 07. 2013 06:22) Reagovat
Kužel jako sexuální pomůcka??? TO mě teda vyrazilo dech, asi jsem v téhle oblasti "staromódní". Znám jen vibrátory a venušiny kuličky".:) A ty už jak jsem teď koukala, taky vypadají úplně jinak, než si je představuju.
gabri, (07. 08. 2013 04:48) Reagovat
Nejen informační technologie a elektronika jdou dopředu. I erotický průmysl se musí nějakým směrem vyvíjet.:)
Radka, (09. 09. 2013 05:07) Reagovat
Donedávna jsme si říkala, že mě erotické pomůcky neberou ani nijak nelákají, ale teď jsem také změnila názor. Proč si to občas nezpříjemnit?:)
Kamila, (07. 10. 2013 09:13) Reagovat
A používáte třeba erotické pomůcky jen při masturbaci nebo i při sexu. Já jsem měla vždycky nějakou pomůcku pro sebe, ale teď bych chtěla nějakou oživit i sex, ale protože jsme o tom s mužem nikdy nemluvili, nevím, jak se na to chlapy staví, aby to nevzal tak, že mi nestačí.
Zuzka, (07. 11. 2013 08:54) Reagovat
Tak ho naťukni. Možná po tom taky touží a nebo o tom nepřemýšlel, ale ta myšlenka oživení sexu ho určitě zaujme. Důležitý je, jak to podáš. Chlapy jsou trochu ješitný, ale když mu to podáš, že to bude intenzivnější i pro něj, určitě se mu to bude zamlouvat.
drahuška, (04. 12. 2013 10:27) Reagovat
Zkus jakoby náhodou se na netu dostat na nějakou stránku s erotickými pomůckami a začni se na to téma s ním bavit. Uvidíš co on na to. Až nějaké pomůcky pro páry uvidí, určitě bude minimálně zvědavej.
Ady, (16. 01. 2014 13:50) Reagovat
Kužel vypadá perfektně, tedy vypadá...design není až tak rozhodující, ale tím popisem mě nalákal. možná by to za tu investici stálo, v poslední době mám zvýšený libido, tak hledám, čím ho ukojit.:):):)
Miss, (05. 02. 2015 09:08) Reagovat
Tak jsme taky na vážkách, jestli si mám vybrat nějaký pěkný funkční vibrátor, nebo kužel. Obojí vypadá hodně lákavé a já bych si zasloužila něco nového...:)
Colby, (23. 04. 2014 05:58) Reagovat
I'm amazed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that's both educative and interesting, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The issue is an issue that not enough people are speaking intelligently about. I am very happy I came across this in my hunt for something concerning this.Feel free to surf to my web blog :: fuck: https://tr-tr.facebook.com/masozistanbul‎
Helena, (05. 03. 2015 11:19) Reagovat
Divila jsem se, že jsou na to tak kladné ohlasy. Přišlo mi prvotně, že je to prostě kužel, který je dobře propagovaný, ale co jsem o něm zatím četla, tak mám také chuť ho vyzkoušet. Nebo je třeba některá, která si ho pořídila a zklamal ji? Díky za zpětnou vazbu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kužel The Cone
Kontakty